AVRASYA GROUP


Beyaz Eşya

Parlak ve Mat Plastik Yüzeyleri Koruma Folyoları
Proses esnasında uygulanan ve son kullanıcıya kadar ürün üzerinde kalabilen solvent free kolay sorulan yapışkan özelliği ile tasarlanmıştır. Üründen soyulduktan sonra leke ve iz bırakmayan ürünümüz kusursuz koruma özelliği ile şık tasarımlarınızı destekler.
Metal Yüzey Koruma Folyoları
Çeşitli özelliklerde ve kalınlıkta olan metal yüzeyleri genel amaçlı koruyabilen ,uygulamaya uygun renk ve kalınlık seçenekleri farklı yapışkan teknolojileri ile desteklenmiş PE,PO ve PVC yüzey koruma folyoları
Görsel ve İşlevsel Parça Montajı Bantları
Tüketicinin ilgisini çeken görsel tasarımlarınızı kozmetik ve işlevsel hale getirmeye yarayan montaj bantlarımız, serigrafi sonrası uygulanır ve istediğiniz şekilde kesmeye uygundur. Taşıyıcı seçenekleri uygulama modelinize ve performans beklentinize göre değişkenlik gösterir.
Haraketli Parça Tutturma Bantları
Üretim esnasında uygulanan ve taşıma esnasında haraketli parçaların sabitlenmesi amacıyla kullanılan ve farklı renk seçenekleri fark edilmeyi sağlayan geçici tutturma bantlarıdır.Son kullanıcı tarafından kolay sökülmesi için özel tasarlanmış iz bırakmayan yapışkana sahiptir.
Ağır Malzeme Montaj Yapıştırıcıları
Polimerizasyon teknolojisi ile fark yaratan ve ağır malzemeleri çabuk kuruma özelliği ile montajlayan yapıştırıcı çeşitleridir. Aktif polimer yapısı, hızlı yapıştırma ve ürün ömrünce taşıma kabiliyeti kazandırır.
Lifli Tutturma Bantları
Kapaklı ve haraketli cam gövdeli ürünleri açılmaya karşı koruyan ve yükleme boşaltma esnasında açılmayan lif takviyeli iz bırakmayan bantlar

Copyrights Avrasya Group © 2020 All Rights Reserved