AVRASYA GROUP


Otomotiv

Far,Stop Lambaları ve Dış Kozmetiği Koruma Folyoları
Şekle göre kesim yapılabilen ,şeffaf ve mavi seçenekleri ile kusursuz tasarımınızı son kullanıcısına ulaştıran koruma folyoları, iz bırakmayan yapışkan formülü elle kolay soyulur.
Araç İçi Görsel Koruma Folyoları
Dokunmatik yüzeylere ve tüm kozmetik parçalara uygun kolay soyulabilen ve isteğe bağlı özel kesim yapılabilen 'Solvent Free' koruyucu folyolar
Görsel Montaj Bantları
Amblem,harf ve aksesuar görsellerinin yapıştırılmasında kullanılan, isteğe bağlı olarak convert edilmiş montaj bantlarıdır
LED Montaj Bandı
Farklı ısı transfer ve thermal dayanımı bulunan nitelikli çift taraflı montaj bantlarıdır. Fonksiyonel kullanım özelliği farklı uygulamalarda kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Özellikle Elektronik,Otomotiv ve genel kullanıma uygundur.
Sünger ve Keçe Laminasyon Bantları
Tüm laminasyon uygulamarına uygun ,farklı yüzeylerde çalışabilen , NW taşıyıcılı ve taşıyıcısız laminasyon bantları
Maket Bıçağı Yedeği
Çeşitli kullanım amacına uygun maket bıçaklarımız her türlü deri, tekstil ve sünger formlama prosesinde kullanılır ve farklı genişlik seçenekleri ile portföyümüzde yerini almaktadır.
Kağıt Maskeleme Bandı
80 ve 60 derece sıcaklıkta çalışabilen ,kusursuz kenar dönme özelliğine sahip ve elle yırtılabilen kağıt maskeleme bantlarıdır. Bantlar uygulama sonrası kolaylıkla soyulabilir ve yüzeyde iz bırakmaz, kusursuz keskin kenar özelliği ile prosesinizi destekler.

Copyrights Avrasya Group © 2020 All Rights Reserved